www.centrumharmonie.com

Relief
Odkaz na úvodní stránku

MASÁŽE

Každý z nás zná bolest:druh, intenzitu, lokalizaci. Naučili jsme se ji řešit většinou užitím léků, odstranili jsme ale její důvod, příčinu? Kdy jsme poprvé ucítili bolest šíje, bederní páteře, kyčlů... a ptali jsme se, proč ji máme? Dnes již víme, že migrenózní typ bolesti hlavy nemusí být klasická migréna, může to být prosté ztuhnutí svalů v oblasti šíje, které způsobí bolest hlavy až ztrátu citlivosti/brnění v horních končetinách... A přitom stačí tak málo:pravidelná automasáž, masáž, nahřívání, cvičení, relaxace, spánkový režim... Máte mnoho otázek a nevíte, kde začít? Nevíte, co je baňkování, kondiční masáž? Zeptejte se... Centrum Harmonie je tu pro Vás...

Masáže
Relaxační masáž

Používá se na zklidnění po stresovém dni. Relaxační masáž trvá 40 minut, citrusová vůně masážních olejů navodí pocit plného uvolnění a Vy se budete cítit příjemně. Je vhodná i u těhotných žen, kdy se používá neutrální olej bez příměsí a masáž se provozuje v sedě.

Kondiční masáž s použitím baněk

Tato masáž je vhodná u ztuhlého svalstva s příznaky jako jsou: bolest hlavy, závratě, snížená pohyblivost. Může se používat i jako prevence proti ztuhlosti svalstva u lidí se sedavým zaměstnáním... Masáž šíje+záda kondiční začíná nahřátím svalstva Soluxem, přidává se masáž baňkou, která je nebolestivá, velmi příjemná a ma za účel "připravit" svalstvo na masáž, tj. dochází k silnému prokrvení a tím zrychlení metabolismu a odbourávání škodlivých látek. Po masáži, která trvá cca 1 hodinu se můžou na ztuhlé místa "naložit" baňky na cca 15-20 minut, které znásobí účinek kondiční masáže. "Naložení" baněk je nebolestivé, cítite pouze teplo a mírný tah, je možno regulovat intenzitu tahu baněk. Kondiční masáž je vhodné opakovat cca 1 x týdně - pokud problémy přetrvávají, po odeznění - stačí preventivní masáž 1 x za 2-3 týdny - kondiční, nebo relaxační, která je mírnější.

Samostatná masáž chodidel

Jedná se o klasickou masáž s prvky reflexní masáže, která působí blahodárně na unavené chodidla. Používá se i na upevnění klenby chodidla např. u plochých nohou. Před masáží se chodidla "připraví" omytím žínkou+použitím antiseptických přípravků. Je dobré mít před masáží chodidla upravené pedikúrou.

Samostatné nahřátí- solux

Jako doplněk k relaxační masáži.

Samostatné baňkování

Používá se např. při kloubních problémech (ztuhlost, bolestivost, stav po úrazu) jako alternativní pomoc. Před aplikací je vhodné se poradit s Vašim lékařem.

Celulitidový program

Vhodný pro všechny věkové kategorie, pokud nejsou přítomné varixy-křečové žíly. Je potřeba minimálně 6 sezení. Ošetření začíná kondiční masáží, přidává se masáž baňkou a anticelulitidový krém, dle přání folie, vše směřuje k zrychlení metabolizmu v dolních končetinách a tím odbourání odpadných látek. Úbytek na hmotnosti cca 1-3 kg, v obvodu stehen 1-3 cm, nejedná se o klasické zhubnutí, je to "odvodnění" nahromadených tekutin a celkové zlepšení cirkulace v krvném oběhu v dolních končetinách. Stav pokožky se zlepší dle stupně celulitidy. Program je vhodný i jako prevence vzniku křečových žil.

Manuální lymfodrenáž

Lymfodrenáž je terapeutická metoda ve službách krásy a zdraví. Lymfatický systém eliminuje odpadní látky v těle a transportuje je k lymfatickým uzlinám. Špatná lymfatická cirkulace snižuje obranyschopnost organismu a tím se otevírá cesta pro infekce a nemoce. Zde nachází své místo právě manuální lymfodrenáž. Je bez použití olejů, hmaty se provádí jemně a cílem je zlepšit odtok lymfy.

Míčkování

Jemné ošetření svalů a kůže prostřednictvím speciálních molitanových míčků způsobí uvolnění a zlepšení prokrvení v dané oblasti.

Luxusní aromatické masáže

Vanilková příměs/příměs růže masáž navodí pocit uvolnění, zklidnění, harmonii.

Rašelinový obklad

Zlepšuje lokální prokrvení v dané oblasti a dodává potřebné minerály. Vhodný jako doplněk k masážím.

Priessnitzův zábal

Prokrvuje danou oblast. Je vhodný jako doplněk k masážím.

Služby

© webdesign toplevel.cz 2012