www.centrumharmonie.com

Relief
Odkaz na úvodní stránku

MANIKÚRA

Lámavé nehty, okousané kůžičky kolem nehtových valů... Ruce po popáleninách... To vše se může stát. Je lepší léčit poškozený nehet a dát přednost přirozenosti... Cesta ke zdraví je v tomto ohledu dlouhá. Je důležitá domácí péče například u lámavých nehtů... Kvalitní přípravky, životospráva. Trvá 3-4 měsíce, než odroste nový nehet na horní končetině. Centrum Harmonie Vám poradí s přípravky, ošetřováním rukou, a v neposlední řadě dá možnost vyzkoušet si barevnost v podobě laků, které oživí každé ruce... Nebojte se své problémy řešit... Centrum Harmonie je tu pro Vás...

Manikúra
Klasická manikúra

Klasické ošetření nehtu a nehtového lůžka, kdy se upravuje tvar a délka nehtu, s krátkou masáží, volitelně s lakováním. Obzvlášť jemně působí francouzská manikúra, která dodá rukám půvab, vhodná i u nevěst. Je možné použít i dekorační ozdoby v podobě kamínků, nalepovacích ornamentů. Klasická manikúra není jen doménou žen, mohou si ji dopřát i muži.

P-Shine

Manikúra P-Shine nehty vyživuje, zpevňuje, prokrvuje a podporuje je v dalším růstu. Nehty nejprve projdou klasickou manikúrou. Pro P-Shine je nutné uhladit povrch nehtů měkkým papírovým pilníčkem. Ohlazené nehty se dále odmastí speciálním odmašťovačem. Poté se na nehet nanese pomocí leštítka s jelenicovým povrchem včelí vosk s mateří kašičkou a nehet se uhladí. Lesklosti nehtů se dosáhne použitím pudrových prášků z drcených lastur. Ty se do nehtu pečlivě zahladí, aby vytvořily souvislou lesklou plochu. „Pudr“ působí zároveň jako ochrana před poškozením a nehty vyživuje.

Služby

© webdesign toplevel.cz 2012