www.centrumharmonie.com

Relief
Odkaz na úvodní stránku

KOSMETICKÉ SLUŽBY

Být krásná celostně, duševně i tělesně. To je smysl kosmetické péče v Centru Harmonie. Vybrat si můžete z množství ošetření zaměřených na péči o pleť, ruce i celé tělo. Je jedno jestli Vám je 20 nebo 80 let, krásná můžete být v každém věku. Jste žena, tak proč si ten pocit neužít... Ptáte se, co když jsem muž? Vstupte a vyberte si. Vaše pleť i ruce určitě potřebují péči. A když budete mít pocit, že v ošetření tápete, není důvod, proč se nezeptat... Centrum Harmonie je tu pro Vás...

Manikúra
Standardní ošetření všech druhů pleti

Vhodné pro všechny typy pleti, včetně mužské. Po povrchovém a hloubkovém čištění následuje peeling, aplikace čistící ampulky a masáž s maskami. Na dosažení efektu "změkčení pórů" se používá změkčovadlo, které je šetrné i ke kuperozní pleti. Je možné dokoupit si dle druhu pleti a problému doplněk pod masáž-např. energetickou kapsli, hydratační fluid při dehydratované pleti a pod. U každého ošetření se používají přípravky dle druhu pleti, aby se dosáhlo maximálního efektu. Oční kolagenové polštářky jsou vhodné i na domácí péči a lze je dokoupit i u ošetření v salonu. Malá depilace, barvení obočí i řas odstraní malé nedostatky a vyzdvihne přednosti. Mikromasáž očního okolí obsahuje prvky akupresúry.

Kosmetické ošetření rukou

Jedná se o ošetření zaměřené na hydrataci a regeneraci pokožky rukou. Součástí ošetření je i manikúra bez lakování.

Ošetření velmi mladé pleti

Vhodné pro ...náctileté. Důležitou součástí ošetření je "výklad péče na doma".

Líčení

Malé denní líčení. Není důležité, jaký typ ste, je důležité, jak se cítíte a jak se cítit chcete. Vyberte si barvy rtěnek, lesků, očních stínů. Malé denní líčení lze koupit k standardnímu ošetření pleti nebo samostatně.

Samostatná masáž obličeje

Vhodná u zralé pleti jako prevence vzniku vrásek, kdy pravidelné standardní ošetření pleti v salonu překládáte samostatnou masáží obličeje.

Tělové ošetření čokoláda

Přípravky s vůní čokolády jsou vhodnou péčí o pokožku celého těla po celý rok. Gely a krémy se jemně vstřebávají, u masek sloupávají, vše s parfemací čokolády. Můžete si vybrat částečné ošetření nebo ošetření celého těla. Zážitek z čokoládového ošetření je podtržen čokoládovým nápojem, který je v ceně ošetření.

Samostatné úkony

Úprava obočí, barvení obočí i řas, depilace teplým i studeným voskem.

Služby

© webdesign toplevel.cz 2012